Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Dobrej jakości przegrywanie vhs, gdzie ?

Dobrej jakości przegrywanie vhs, gdzie ?

Czy ktoś z was korzystał już z usług firm nagrywających filmy z kaset vhs na dvd. Korzystałem z usług jednej firmy natomiast niestety nagranie jest dość mocno nieczytelne. Mimo, iż obraz na kasecie vhs jest doskonały, bez żadnych zniekształceń. Proszę o pomoc.

Za wszystkie porady dziękuję.

Uleczek4

Posty: 14

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednakże nie odszukałem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, ponieważ chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory odszukałem kilka takich osób ale żądają oni kilkuset złotych od jednego nagrania vhs więc jest to troszkę zbyt wiele jak dla mnie.

Cziczin

Posty: 18

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania niemniej jednak nikt nie prowadził mi nic nadzwyczajnego. Chyba będę zmuszony znaleźć porządny odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową albowiem innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna lepsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

Worms

Posty: 22

 
Kiedyś trochę szukałem na temat w Internecie niemniej jednak ciężko było cokolwiek innego znaleźć niemniej jednak może dziś to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca świetna niemniej jednak zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

Pelek_23

Posty: 14

 
Jeśli szukasz dobrej oferty to mogę zapytać wujka bowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Wyższe kolory, jakość oraz ostrość dało wyśmienity efekt. Warto wydać kilkanaście złoty bowiem później możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Kódłaty

Posty: 16

 
Witajcie, nie ma obaw znam porządne rozwiązanie waszych problemów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednak kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: http://www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, kilku znajomych korzystało i każdy z nich był zaspokojony. Na dzień babci, dziadka, rocznicę ślubu itp. Można przygotować wyśmienity prezent.

jajosz12

Posty: 22

 
Na paru forach internetowych zalazłem mnóstwo pozytywnych opinii na temat oferty firmy http://www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem ale zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica wesela moich rodziców i myślę, że nagranie ich wesela na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

lejek2@

Posty: 12