Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Gdzie kupie kwiaty?

Gdzie kupie kwiaty?

Cześć, poszukuje należytego sklepu internetowego z roślinami. Potrzebuje uzupełnić mój ogródek. Słyszałam o białych truskawkach, jeżeli wiecie gdzie je można nabyć to również podajcie mi namiary na dany sklep, naturalnie jak macie taką szansa.

Dziękuje i pozdrawiam.

Sebus23

Posty: 18

 
Witam, niezwykle proszę o informacje na temat jakiegoś sklepu internetowego, który zajmuje się sprzedaż kwiatów i krzewów, zakładam w tym roku ogródek i pragnę aby był szczególny. Niesłychanie proszę o informacje, gdyż już niebawem trzeba zacząć sadzić pierwsze roślinki, dziękuję wszystkim, którzy mi postanowią pomóc.

Julian

Posty: 20

 
Hej, od jakiegoś czasu poszukuje sklepu internetowego z kwiatami. Nie mogę odnaleźć żadnego godnego mojej uwagi, pragnę kupić rzadkie odmiany roślin więc sklep powinien być wykwalifikowany. Jeśli macie namiary na taki sklep to proszę podzielcie się nimi ze mną.

Dziękuje serdecznie z góry i pozdrawiam wszystkich ogrodników.

mikesmith0103

Posty: 21

 
Dzień dobry wszystkim ogrodnikom! Mogę wam pomóc w poszukiwaniu należytego sklepu internetowego. Od pewnego czasu zamawiam rośliny ze sklepu http://www.gardenpark.com.pl i jestem zadowolona w stu procentach wobec tego zobaczcie sami, napiszcie jak wam się podoba i czy jesteście zadowoleni.

Dresik

Posty: 20

 
Dzień dobry, czy wiecie gdzie można kupić bardzo porządne i rzadkie gatunki roślin? Moja córka bardzo lubi rzadkie okazy więc chciałam jej zamówić jakiś piękny kwiat na urodziny taki aby nadawał się do posadzenia w ogródku. Liczę na wsze rady, serdecznie będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, dziękuję z góry, pozdrawiam.

mario72k

Posty: 20

 
Dzień dobry, jestem ogrodnikiem od wielu lat, zimuje się wieloma ogrodami, chciałbym poszerzyć moja różnorodność roślin, wobec tego poszukuje sklepu, który posiada niezmiernie rzadkie gatunki roślin. Rośliny winny być niezmiernie dobrze przechowywane w czasie transportu, czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Kruczek23

Posty: 26