Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

strony www w Łodzi, poszukuję

strony www w Łodzi, poszukuję

Poszukuje firmy, jaka zajmuje się projektowaniem stron w Łodzi i robi to solidnie. Byłoby dobrze gdyby firma miała do wyboru inne pakiety. Porównam je sobie i wówczas zdecyduje, który jest dla mnie najlepszy.

numiś45

Posty: 1

 
Dzisiaj każdy liczy sobie czas. Stworzenie prostej strony było dobre dziesięć lat temu. Dzisiaj, jeśli chcemy, aby taka strona była przez ludzi odwiedzana to nie pozostaje nam nic innego jak postawić na wysoką, jakość. Tylko, że aby powstała taka strona to niestety, ale trzeba będzie mieć wiedzę oraz bardzo duże doświadczenie.

Lupusx

Posty: 3

 
Można dzisiaj bez problemów znaleźć firmę, która bardzo chętnie nam pomoże. Firmy są bardzo dobrze przygotowane i tworzą indywidualne projekty. Można mieć zdjęcia, animacje i co tylko chcemy. Wszystko pozostaje kwestią tego jak dużo pieniędzy chcemy wydać.

TomekK 

Posty: 7

 
Z tego, co pamiętam to projektowaniem stron w Łodzi zajmuje się ta firma https://www.icp.info.pl. Nie wiem, co dokładnie robią, dlatego najlepiej jest się z taką ofertą dokładnie zapoznać.

DaNceR

Posty: 6

 
Jeżeli ktoś ma czas i wiedzę to może spróbować sił we własnym zakresie. Sam robiłem dawniej strony, natomiast dzisiaj szkoda byłoby mi na to czasu. To wcale wiele nie kosztuje, zatem trzeba będzie przeliczyć, co nam się bardziej opłaca. Wtedy wybierzemy najlepszą dla siebie opcje.

looque

Posty: 4

 
Strona responsywna to podstawa. Tylko taką ofertę wybieramy, bo przecież obecnie ludzie głównie korzystają z Internetu na telefonach i strona musi tam dobrze wyglądać.

crisdean

Posty: 28