Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

wycena spółki, proszę o pomoc

wycena spółki, proszę o pomoc

Po co robi się wycenę aktuarialną? Nie niesłychanie wiem coś o tym, a ostatnio zdobyłem taką informację, że moje firmie by się to przydało? Nie z niesłychanie wiem jak w ogóle ma się za to zabrać, wobec tego proszę o pomoc.

dominikaa

Posty: 1

 
Trzeba sprawdzać firmę, która ma wykonywać wycenę. Trzeba również się zastanowić czy taka wycena jest nam potrzebna? Najlepiej zgłosić się do specjalistów, a oni będą w stanie odpowiedzieć nam na wszystkie pytania.

GGregbard

Posty: 6

 
Wybór biura, które ma przyjechać i zająć się wyceną jest bardzo istotny. Jeśli będą to osoby, które mają uprawnienia, ale i wiedzę to wtedy przełoży się to na szybkość i rzetelność ich wyceny. Nam wszystkim na takiej wycenie firmy powinno bardzo zależeć.

Laleczka

Posty: 14

 
Wybór biura, jakie ma przyjechać i zająć się wyceną jest bardzo istotny. Jeśli będą to osoby, jakie mają uprawnienia, natomiast i wiedzę to wtedy przełoży się to na szybkość i rzetelność ich wyceny. Nam wszystkim na takiej wycenie firmy powinno bardzo zależeć.

Aliner56

Posty: 8

 
Jeśli zlecamy wycenę to tylko komuś, kto ma uprawnienia. Jeśli taka wycena ma trafić do sądu albo jakiegoś urzędu to musi być od kogoś, kto robi to profesjonalnie. Nie ma tutaj miejsca na własne wykonywanie wyceny firmy.

Kódłaty

Posty: 16

 
Korzystałem z jednego z biur aktuarialnych i naprawdę bardzo rzetelnie wykonali wszystkie swoje prace. Nie wiem jak to się wszystko robi, ale najważniejsze jest to, że bank taką wycenę wziął pod uwagę, czyli była wykonana zgodnie z przepisami, jakie u nas obowiązują.

Wygodniś22

Posty: 6

 
Zlecaliśmy pół roku temu wycenę spółki w biurze aktuarialnym https://attuario.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków, dlatego wykonuje wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami. Polecam.

danewe

Posty: 4

 
Prawo nie pozwala na to, aby wycenę przedsiębiorstwa wykonać samemu. Trudno w ogóle byłoby się za to zabrać. Mało, kto z nas ma jakąkolwiek wiedzę w tym zakresie.

bruklin187

Posty: 14

 
Wybór odpowiedniego biura, które zajmuje się wycenami jest bardzo ważne. Nie można wybierać kogoś, kto nie ma żadnego doświadczenia, bo niestety, ale źle się to dla nas może skończyć. Później trzeba naprawiać wycenę i płacić jeszcze raz komuś, kto w pełni profesjonalnie to wszystko jest w stanie wykonać.

TomekK

Posty: 2