Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

materiały promocyjne lubin, poszukuję

materiały promocyjne lubin, poszukuję

Potrzebuje stworzyć logo. Jest jakaś firma, która projektuje logo w Lubinie, bo nie mogą znaleźć? Byłoby dobrze gdyby wiele mnie to nie kosztowało, bo dopiero startuje.

Motospec

Posty: 2

 
Jeżeli szukacie dobrej agencji reklamowej, która proponuje druk wielkoformatowy i wiele innych to są tutaj https://www.raval.pl/druk-xxl. Mają przygotowane pakiety dla zainteresowanych klientów. Są w tym niesłychanie dobrzy.

reavan

Posty: 4

 
Według mnie bardzo potrzebna jest identyfikacja firmy, bo inaczej nie ma szans na zaistnienie. Logo, materiały reklamowe i wiele innych. Bez tego klient nie wie, że istniejemy. Trzeba skontaktować się z agencją reklamową. Oni najlepiej wiedzą, czego nam potrzeba.

Motospec

Posty: 12

 
Mam kasetony z Lubina od jednej agencji. Wyglądają niezmiernie dobrze. Nawet klienci mówią, że dzięki temu lepiej jesteśmy widoczni. Dla mnie to była mała inwestycja, niemniej jednak faktycznie udało mi się na tym niezmiernie sporo zyskać. Polecam taką formę reklamy własnej firmy.

Januszek

Posty: 12

 
Mam kasetony z Lubina od jednej agencji. Wyglądają bardzo dobrze. Nawet klienci mówią, że dzięki temu lepiej jesteśmy widoczni. Dla mnie to była mała inwestycja, ale naprawdę udało mi się na tym bardzo dużo zyskać. Polecam taką formę reklamy swojej firmy.

TomekK

Posty: 4

 
Zamawiałem materiały reklamowe w Lubinie w jednej z agencji. Sami wyszli z inicjatywą, co zamówić, aby ta reklama była jeszcze bardziej skuteczna. Faktycznie to zadziałało. Widać, że ludzie lubią dostawać bardzo oryginalne materiały reklamowe, dlatego amatorzy jak i profesjonaliści powinni to wykorzystać dla siebie.

Klakier

Posty: 5

 
Wielu ludzi myśli, iż bez reklamy da się dzisiaj zaistnieć. Niestety, lecz ilość firm z każdej branży jest ogromna. Te firmy, jakie się promują mają o wiele większe szanse na zaistnienie. Trzeba wykorzystać do tego każdą okazję.

Kruk

Posty: 5

 
Zastanawiałem się czy zlecać projektowanie opakowań czy zrobić coś samemu. Skontaktowałem się z agencją reklamową i powiem Wam, iż to była właściwa decyzja.

090913123

Posty: 4