Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Grzejnik dekoracyjny, sklep online ?

Grzejnik dekoracyjny, sklep online ?

Witam zależy mi na grzejniku w kolorze. Co sądzicie o grzejniku ozdobny Planar Style 22 600x1000 STELRAD? Może znacie jakiegoś taniego dystrybutora? Czekam i dziękuję za pomoc.

Jacuś24

Posty: 8

 
Polecam zestaw do dolnego podłączenia duo-plex kątowy chrom marki INVENA. Niedrogie rozwiązanie do całego domu. Polecam przede wszystkim do instalacji z rur pex. Montaż łatwy. Sam wszystko robiłem, a fachowcem z prawdziwego zdarzenia nie jestem.

dobrawka

Posty: 8

 
Miał być dwufunkcyjny typ, niemniej jednak w końcu ten kocioł gazowy jednofunkcyjny MCR3 PLUS 24 T z zaworemT DE DIETRICH i w sumie bardzo dobra opcja. Najstarsza marka w branży grzewczej, więc nie da się narzekać. Na wyposażeniu modułowa pompa elektroniczna. W sumie to kompletnie wyposażony kocioł, więc polecam.

retrun

Posty: 17

 
Przeglądałem katalog i też mi wpadł w oko kocioł gazowy jednofunkcyjny MCR3 PLUS 24 T z zaworemT DE DIETRICH. Parametry idealne. Całkiem okej jakość, nawet cena nie wyrwała mnie z butów :) Podpytać dokładnie najlepiej jednakże fachowca.

Black_Riot

Posty: 19

 
A może bardziej będzie ci się opłacał komplet termostatyczny osiowy chrom INVENA? Dobra cena. Można poszukać jeszcze jakiejś promocji i za niedużo masz jakość jak tralala. Masz tu już wszystko przyłącza do grzejnika, głowicę termostatyczną i zawory zasilający i powrotny.

Kleooo6

Posty: 18

 
Taki grzejnik ozdobny Planar 22 600x1000 STELRAD nie jest w zasadzie drogi, a masz pewność co do jakości. Można poszukać jeszcze jakichś promocji. Niemniej jednak nie powiem, bo wersje pionowe też mi się podobają.

Robuś

Posty: 11

 
Mam podobny dylemat albo grzejnik dekoracyjny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD, bo mi wizualnie odpowiada, ale mam obawy co do takich pionowych rozwiązań. Podobno sprawdza się i niektórzy nawet uważają, że lepszy taki niż poziomy. Może jeszcze ktoś coś w tym temacie?

Kremussi

Posty: 23

 
Na pytanie czy warto kupić grzejnik dekoracyjny Planar 22 600x1000 STELRAD odpowiadam, że tak. To dobry producent. Mnie akurat pasuje ten typ pod ogrzewanie, jakie mam zamontowane, ale ogólnie stelrad jest dobrą marką. Cenowo nie za wygórowana. Tak w sam raz, bo tego typu grzejniki mogą kosztować dużo drożej.

derbuś56

Posty: 16

 
Jak potrzebny zestaw do dolnego podłączenia duo-plex kątowy chrom z INVENY to polecam tego dystrybutora http://sklepekogrzanie.pl/zestaw-do-dolnego-podlaczenia-typu-duo-plex-chrom-invena.html

omen100

Posty: 22

 
Najtańsze i niezawodne złącze alternatywne 3/4 do rury wielowarstwowej O 16 mm TECE. Marka znana i ceniona. Jako wykonawca instalacji korzystam i chwalę sobie, więc jak się komuś polecenie przyda, to proszę :)

codePerformance

Posty: 11