Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

jakość powietrza a bieganie, polecicie ?

jakość powietrza a bieganie, polecicie ?

Jaka jest wartość idealnego tętna w bieganiu, bowiem nie za niezwykle się na tym znam? Jakie Wy tętno macie jak biegacie?

Kleooo6

Posty: 1

 
Mam tutaj stronę gdzie można sprawdzić idealne tętno https://www.runisfun.eu/strefy-tetna i według mnie działa niezwykle dobrze. Polecam sobie zbadać taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

seruser

Posty: 8

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, natomiast cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a potem jest już o mnóstwo, mnóstwo trudniej.

Ananasek

Posty: 24

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

Kmiotek55

Posty: 12

 
Dla mnie bieganie jest niezmiernie znaczące. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niezmiernie prędko. Chodzi o to, aby się ruszać, albowiem wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto znaczące jest, aby zadbać o nie.

Babeczka

Posty: 7

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

looque

Posty: 3

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, ale co zrobić?

Marioleczka

Posty: 14

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, jakim oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W ogromnych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam niezwyklej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest niezwykle szkodliwe dla naszego zdrowia.

Lupusx

Posty: 2

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

Sarenka

Posty: 2

 
Trzeba sprawdzać, która jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o wiele lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, niemniej jednak przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt wiele smogu.

Sarenka

Posty: 6