Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

czyszczenie dywanów Tuchola, jaka firma ?

czyszczenie dywanów Tuchola, jaka firma ?

Dzień dobry. Mam pytanie o pranie dywanów w Grudziądzu. Czy znacie jakąś porządną pralnię. Chodzi mi o oddanie dywanu, nie o pranie w domu, gdzie przyjeżdża ekipa.

Boss

Posty: 7

 
U nas dywany są zawsze czyste i naprawdę bez porównania z tymi, jakie ma moja siostra :) Już niejednokrotnie jej mówiłam, że to niezdrowe dla dzieci, żeby nie korzystać z profesjonalnego czyszczenia dywanów. Jest wiele tanich pralni w Grudziądzu.

Kizakkk

Posty: 8

 
U nas dywany są zawsze schludne i faktycznie bez porównania z tymi, które ma moja siostra :) Już niejednokrotnie jej mówiłam, iż to niezdrowe dla dzieci, żeby nie korzystać z fachowego czyszczenia dywanów. Jest mnóstwo tanich pralni w Grudziądzu.

Miki

Posty: 13

 
Polecam usługi tej pralni http://www.pralniadywanow.eu. Zajmują się pranie dywanów w Grudziądzu, a zarówno proponują impregnację, ozonowanie i wiele innych usług dotyczących dywanów. Są skuteczni i właśnie wobec tego polecam wam, bowiem już niejednokrotnie korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

Marioleczka

Posty: 10

 
Nie mam zupełnie doświadczenia, jeśli chodzi o usługi prania dywanów. Nigdy nie oddawałam dywanów do pralni, ale nas też czeka konkretne, gruntowne czyszczenie. Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca w Chojnicach.

Marko

Posty: 7

 
Mam dzieci, które są alergikami. Nie wyobrażam sobie dywanów bez wyprania w porządnej pralni. Korzystam z usługi czyszczenia dywanów w Chojnicach i mam bardzo dobre zdanie o skuteczności. Dywan po powrocie z pralni zachowuje świeżość przez bardzo długo i wtedy wystarczy go tylko regularnie odkurzyć.

labuh

Posty: 14

 
Najlepsze pranie dywanów to automatyczne. Porównaj sobie pralnie w Grudziądzu. Kiedyś zamówiłam do domu, ale niestety to nie jest to samo, jak dywan przejdzie doświadczone pranie w pralni. Wychodzi drożej, ale pozbywasz się roztoczy itp.

Tomcio

Posty: 7

 
Sierść, a nawet bakterie, grzyby i pleśnie. Po czyszczeniu dywanów w pralni nie ma mowy o tych sprawach :) My korzystamy z pralni w Świeciu i nie narzekamy na skuteczność ani też na cenę. Bo usługa warta jest tych pieniędzy.

andrew66

Posty: 12

 
Zastanawiam się nad skorzystaniem z prania dywanów w Tucholi. Szukam dobrej pralni, ale muszę być pewna, że robią to skutecznie i dywan wróci do mnie jak nowy. Polecacie jakieś miejsce?

Sarev22

Posty: 7

 
Najlepsze pranie dywanów to automatyczne. Porównaj sobie pralnie w Grudziądzu. Kiedyś zamówiłam do domu, ale niestety to nie jest to samo, jak dywan przejdzie profesjonalne pranie w pralni. Wychodzi drożej, ale pozbywasz się roztoczy itp.

czubek67

Posty: 8