Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

nauka angielskiego w przedszkolu Kraków, poszukuję!

nauka angielskiego w przedszkolu Kraków, poszukuję!

W przedszkolu chcemy mieć dla dzieciaków dodatkowe zajęcia z angielskiego. Teraz moje pytania czy jest ktoś to uczy języka angielskiego w przedszkolach w Krakowie i robi to faktycznie fachowo?

Odi

Posty: 2

 
Jeśli chcemy wynająć lektorów angielskiego do przedszkola w Krakowie to trzeba stawiać na takich, którzy bardzo dobrze się na tym znają. To mają być osoby z odpowiednim podejściem.

Klarka45

Posty: 2

 
Jeśli ktoś interesuje się nauką angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie to tutaj https://happystudents.pl jest bardzo dobrze przygotowana oferta. Mamy dostęp do osób z bardzo duża wiedzą i doświadczeniem.

dziubbek56

Posty: 2

 
Ofert z lektorami jest niesłychanie dużo, dlatego na pewno każda osoba znajdzie kogoś właściwego dla siebie. Wystarczy tylko przeglądać programy nauczania, jakie mają. Dla małych dzieci nauczanie to szczególnie zabawa.

andrew66

Posty: 11

 
Na razie u nas w grupie nie ma zbyt wielu chętnych na dodatkowe zajęcia z angielskiego, dlatego szukamy dla malucha dodatkowych zajęć i będziemy go wozić. Chcemy żeby miało łatwiej w przyszłości, a język w tym pomaga.

Loner56

Posty: 23

 
Trzeba sprawdzać różne oferty, aby wybrać te osoby, które są w stanie nauczać w naszym przedszkolu. Konkurencja jest bardzo duża, wobec tego wybieramy osoby sympatyczne i bardzo kompetentne, a wtedy my będziemy zadowoleni i nasze dzieci będą zadowolone, a właśnie na tym nam przecież najniezwyklej winno zależeć.

trzeźwy55

Posty: 13

 
Według nie im szybciej dzieci zaczną się uczyć języka angielskiego tym będzie lepiej. Na pewno język angielski w przedszkolu w Krakowie to bardzo dobry pomysł.

Ptaszyna

Posty: 6

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek dzisiaj załatwić. Sam znam słabo język, ale robię wszystko żeby moje dzieci takich problemów nie miały. Wam też to polecam, bo można na tym bardzo dużo zyskać.

Matusiński

Posty: 5

 
Sam angielskiego nie miałem okazji się uczyć. Wtedy nie było to takie łatwe jak dzisiaj. Wszyscy znajomi swoje dzieci wysyłają albo do przedszkola gdzie jest angielski na wysokim poziomie albo organizują dodatkowe zajęcia.

Oklimas

Posty: 3