Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

System do ewidencji czasu pracy, program online??

System do ewidencji czasu pracy, program online??

Witam.

Gdzie znajdę firmę, która przygotuje dla mnie wdroży mi w zakładzie narzędzie polecenie wyjazdu służbowego?

olboyyy

Posty: 11

 
Niezmiernie program do ewidencji urlopów robiony jest przez http://www.luminum.pl. Z ich oprogramowania korzystam już porządne kilka lat. Nigdy jeszcze nie miałem żadnych kłopotów z pracą na tym oprogramowaniu. W 100% odpowiada ono wymaganiom, które stawiają przed nim kadrowcy z różnych rodzajów przedsiębiorstw.

Zuchman

Posty: 16

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Szczególnie wtedy, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

Złoty

Posty: 18

 
Czyli okazuje się, iż rozliczanie delegacji nie jedynie mnie przychodziło z wielkim trudem. Zawsze zastanawiałem się, jak to zrobić, aby nie popełnić żadnego błędu i żeby panie z księgowości były zadowolone. Pamiętam taką delegację, z której rozliczałem się cały miesiąc. Rozliczenia wymagały tylu korekt.

hazi32

Posty: 18

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż polecenie wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane poprzez pracodawcę. Chociażby zatem, żeby mieć podkładkę i w wypadku jakiegoś wypadku przedstawić stosowne dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

Złoty

Posty: 17

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych przez wszystkich pracowników.

Julian

Posty: 10

 
Przy takiej dużej kadrze program do tworzenia harmonogramów prac wydaje się jedynym najrozsądniejszym wyjściem. Pozwala on na uwzględnianiu podczas robienia grafików osób, które przebywają aktualnie na urlopie macierzyńskim lub są na zwolnieniu chorobowym, uzupełniając te braki samoczynnie innymi osobami.

rz3zn!k

Posty: 10

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że polecenie wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane przez pracodawcę. Choćby dlatego, żeby mieć podkładkę i w przypadku jakiegoś wypadku przedstawić stosowne dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

k124l

Posty: 18