Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

podsłuch na telefon, jaki ?

podsłuch na telefon, jaki ?

Jaki podsłuch w telefonie polecacie? Wiem, że teraz jest coraz wiecej tego rodzaju oprogramowania na rynku. Chciałbym zakupić coś dyskretnego i oczywiście działającego bez zarzutu.

mniszko

Posty: 8

 
Myślałam o podsłuchu w telefonie syna, ale mam obawy. Nie wiem, jakby zareagował, gdyby się dowiedział. Ciekawa jestem, jak dokładnie ta sprawa wygląda z punktu prawnego. Jak ktoś się orientuje, to może niech napisze. Będę spokojniejsza. Bardzo dziękuję.

frutes45

Posty: 12

 
Spyphone możesz zainstalować nawet zdalnie, niemniej jednak tak czy inaczej, musisz mieć telefon w ręce, żeby zainstalować aplikację. To wyborne narzędzie, jeśli chodzi o podsłuch. Myślę, iż się zdecyduję. Już niesłychanie mnóstwo wiem na ten temat.

Nikuś23

Posty: 9

 
Ja umówiłam się z córką, że to dla jej dobra. Fakt, ma dopiero 12 lat. Pewnie gdy będzie miała wiecej, zrezygnuje z takiej inwigilacji :) Na razie jestem zadowolona, gdyż korzystam z lokalizacji telefonu. Czuję się bezpieczniej odkąd zainstalowaliśmy podsłuch w telefonie. Wiem, gdzie jest po szkole itd.

mamamaryja

Posty: 12

 
Spyphone można uruchomić zdalnie na telefonie, ale musisz aplikację zainstalować. Tak czy inaczej, musisz mieć telefon w ręce. Nie ma innej możliwości. Poczytaj sobie na stronie i dowiesz się, w czym jest rzecz.

@marcelko

Posty: 22

 
Niesamowite szanse. Według mnie nie ma lepszego podsłuchu jak właśnie oprogramowanie Spyphone. Teraz dokładnie mogę śledzić telefon, na którym aplikacja została zainstalowana. Świetny program.

Miki789

Posty: 7

 
Z własnego doświadczenie polecam świetne rozwiązanie w ramach podsłuchu do telefonu https://spyphonesoft.pl/. To szczególnie fajna rzecz, jak chcesz mieć pewność jako rodzic. Można wykupić licencję na konkretną liczbę dni. Polecam. Korzystam i jestem zadowolona.

k124l

Posty: 18

 
No właśnie o obsługę mi chodzi. Nie chcę zostać wyśmiana, natomiast może na przykład trudno poradzić sobie z takim oprogramowaniem. Nie chodzi mi o zainstalowanie, natomiast o samo użytkowanie. Jeśli korzystacie z podsłuchu na telefon, to niezwykle proszę napiszcie coś na temat korzystania z takiej aplikacji Jak to w praktyce wygląda?

kLIMERRRR5

Posty: 18

 
Spyphone owszem, ale z opcją wszelkich możliwości. Jak już decydować się na taki krok, to tak, żeby mieć dostęp do wszystkich danych na śledzonym telefonie. W najdroższym pakiecie masz pewność, że oprogramowanie nie zostanie wykryte przez żaden program antywirusowy.

rz3zn!k

Posty: 6